Rezné nástroje, brúsky na vrtáky a frézy

Profesinálne rezné nástroje, meradlá a brúsky na vrtáky, poradenstvo

O nás

Pripravili sme pre Vás internetovú stránku “Nástroje-Brúsky” ktorá je zameraná pre strojárske, zámočnícke ale aj stolárske, nábytkárske firmy a prevádzky .

Našim cieľom je poskytnúť odborné a technické poradenstvo pri výbere profesionálnych nástrojov a strojov ako sú brúsky a ostričky na vrtáky a frézy, v ponuke máme meraciu techniku, meradlá, kalibre, upínacie náradie pre obrábacie stroje, široký výber rezných nástrojov, vrtáky, frézy, drážkovače, monolitné, tvrdokovové, povlakované, nepovlakované, micro systém, tvrdokovové nástroje na veľmi presné a jemné opracovanie rôznych druhov ocelí a ušľachtilých ocelí až do 70 HRC nerezové ocele a zliatiny, neželezné kovy, hliník, meď, mosadz, zlato, ale aj rôzne druhy plastu ! V ponuke máme aj profesionálny dielenský kovový nábytok, pracovné stoly, ponky a vozíky, regále, šatňové skrine, skrine na náradie a nástroje a mnoho iného pre Vaše podnikanie .

Našou najväčšou prioritou je poradenstvo klientom, pretože iba tak je možné realizovať dlhodobé partnerstvá ktorým je spokojný klient.

Gerhard Miroslav

Objednávka / Dopyt 

Tel: 0903 949 971
E-mail: gerhard@panas.sk
www.nastroje-brusky.sk
Reklamy